Ons team

Schoolleiding

Rectoren Mw. drs. N. Groen           
Dhr. drs. B. Boensma
via de managementassistente
m.rozemeijer@coornhert.nl
Conrector 1e en 2e leerjaar      Mw. S. Siddré s.siddre@coornhert.nl
Conrector 3M en 4M Dhr. L. Postma l.postma@coornhert.nl
Conrector 3H t/m 5H Mw. A. de Wit a.dewit@coornhert.nl
Conrector 3V t/m 6V Dhr. drs. G. Creyghton g.creyghton@coornhert.nl


Leerlingcoördinatoren

1e leerjaar Dhr. A. Gutker de Geus a.gutkerdegeus@coornhert.nl
2MH Mw. B. Evers b.evers@coornhert.nl
2HV, 2A, 2G, 3V en 4V Mw. S. Klesser s.klesser@coornhert.nl
3M en 4M Mw. B. Evers b.evers@coornhert.nl
3H Mw. S. Andrea s.andrea@coornhert.nl
4H en 5H Mw. drs. Y. de Boer-Schuller y.deboer-schuller@coornhert.nl
5V en 6V Mw. E. van Galen e.vangalen@coornhert.nl


Administratie en Managementondersteuning


Leerlingenadministratie

Mw. A.Immink a.immink@coornhert.nl
Mw. A. van Os a.vanos@coornhert.nl
Mw. F. Poeles f.poeles@coornhert.nl


Examensecretariaat

Mw. M. Hartsteen m.hartsteen@coornhert.nl
Mw. drs. E. van Leersum e.vanleersum@coornhert.nl


Managementondersteuning

Mw. M. Hartsteen m.hartsteen@coornhert.nl
Mw. M. Rozemeijer m.rozemeijer@coornhert.nl


Financiën + Schoolboeken

Mw. N. Houweling n.houweling@coornhert.nl


Magister

Mw. F. Poeles f.poeles@coornhert.nl


Balie

Mw. B. Sinnige b.sinnige@coornhert.nl
Mw. T. Boone t.boone@coornhert.nl


AVG-contactpersoon

Mw. N. Booij n.booij@coornhert.nl


Communicatie

Mw. N. Booij (eindredactie) n.booij@coornhert.nl
Mw. A. van Grinsven (social media) a.vangrinsvenma@coornhert.nl
Dhr. L. Postma (website) l.postma@coornhert.nl


Coördinatoren


Cultuurcoördinator

Dhr. H. van Ee h.vanee@coornhert.nl


Bètacoördinator

Dhr. W. Mensé w.mense@coornhert.nl


Profielwerkstukcoördinatoren

Dhr. drs. M. Postema (havo) m.postema@coornhert.nl
Mw. drs. E. Coester (vwo) e.coester@coornhert.nl


Veiligheidscoördinator

Dhr. P. Spee, M SEN p.spee@coornhert.nl

 

Decanen

Mw. drs. A. Engel-van Westerhoven (havo) a.engel-vanwesterhoven@coornhert.nl
Dhr. K. Huijer (mavo) k.huijer@coornhert.nl
Mw. drs. E. van Leersum (vwo) e.vanleersum@coornhert.nl


Facilitaire Zaken

Dhr. J. Buijs j.buys@coornhert.nl

Conciërges 

Mw. B. Bogaart b.bogaart@coornhert.nl
Dhr. A. Buijs a.buijs@coornhert.nl
Dhr. T. Lemmers t.lemmers@coornhert.nl
Dhr. J. Oudendijk j.oudendijk@coornhert.nl


ICT

Dhr. A. Koshai a.koshai@coornhert.nl


Kantine

Mw. E. Blonk e.blonk-kuipers@coornhert.nl
Mw. C. Smit c.smit@coornhert.nl


Leerlingenbegeleiding & Ondersteuning


Zorgcoördinator en sociale veiligheidscoördinator

Mw. J. Grodecka (vanaf 1 november 2021) j.grodecka@coornhert.nl


Trajectbeleiders

Mw. R. Geerlings r.geerlings@coornhert.nl
Mw. J. Kruijer j.kruijer@coornhert.nl


Dyslexiebegeleider

Mw. F. Touw f.touw@coornhert.nl


Motivatiecoach

Mw. drs. A. Engel-van Westerhoven a.engel-vanwesterhoven@coornhert.nl


Counselors/vertrouwenspersonen

Mw. drs. R. Bennekers r.bennekers@coornhert.nl
Dhr. N. Maarseveen n.maarseveen@coornhert.nl


Mediatheek

Dhr. drs. H. Dalemans h.dalemans@coornhert.nl
Mw. J. Elderbroek j.elderbroek@coornhert.nl


Roostermakers

Mw. H. van Baar h.vanbaar@coornhert.nl
Mw. E. van den Berg e.vandenberg@coornhert.nl


Schoolopleiders

Mw. drs. J. Göttgens j.gottgens@coornhert.nl
Dhr. drs. L. van Liempt l.van liempt@coornhert.nl
Dhr. P. Spee, M SEN p.spee@coornhert.nl


Studiehuis

Mw. A. Eijsvogel a.eijsvogel@coornhert.nl
Mw. K. Lensen k.lensen@coornhert.nl


Toa‘s

Mw. E. Boerhorst (scheikunde) e.boerhorst@coornhert.nl
Dhr. drs. H. Mersmann (natuurkunde) h.mersmann@coornhert.nl
Mw. B. Toeset (biologie) b.toeset@coornhert.nl


Verzuim

Mw. B. Evers b.evers@coornhert.nl
Mw. B. Sinnige b.sinnige@coornhert.nl


Docenten

Docenten      Vak Afkorting E-mailadres
Dhr. F. Akkerman bi Akf f.akkerman@coornhert.nl
Mw. K. Allaway en Alk k.allaway@coornhert.nl
Mw. S. Altunashvili bi Als s.altunashvili@coornhert.nl
Mw. S. Andrea-Bos wi Ans s.andrea@coornhert.nl
Mw. E. van Balen en Bae l.vanbalen@coornhert.nl
Mw. A. Balzer en Baa a.balzer@coornhert.nl
Dhr. P. Bekker ak Bep p.bekker@coornhert.nl
Dhr. J. van den Beld lo Bej j.vandenbeld@coornhert.nl
Dhr. H. El Belkacemi fa Bek h.elbelkacemi@coornhert.nl
Mw. drs. R. Bennekers fa Ber r.bennekers@coornhert.nl
Dhr. T. Blaauwbroek bi Blt t.blaauwbroek@coornhert.nl
Mw. drs. Y. de Boer-Schuller gs Boy y.deboer@coornhert.nl
Dhr. P. Bosch du Bop p.bosch@coornhert.nl
Dhr. K. Brouwer bi Brk k.brouwer@coornhert.nl
Dhr. L. Brouwer, MA ne Brl l.brouwer@coornhert.nl
Dhr. D. Christiaan sk, na Chd d.christiaan@coornhert.nl
Mw. drs. E. Coester ne Coe e.coester@coornhert.nl
Mw. H. Damen wi Dam h.damen@coornhert.nl
Dhr. G. Dekker wi Deg g.dekker@coornhert.nl
Mw. M. Diepeveen-Janssen wi Dim m.diepeveen-janssen@coornhert.nl
Mw. M. Dijkhoff gs Dij m.dijkhoff@coornhert.nl
Mw. E. Doup en Doe e.doup@coornhert.nl
Mw. M. Dreuning te, rv, ckv Drm m.dreuning@coornhert.nl
Dhr. drs. M. Duijnstee na Dum m.duijnstee@coornhert.nl
Dhr. S. Duin ne Dus s.duin2@coornhert.nl
Dhr. H. van Ee te Eeh h.vanee@coornhert.nl
Mw. A. Ferrari, MEd ne Fea a.ferrari@coornhert.nl
Dhr. F. Ferrari in, mw Fef f.ferrari@coornhert.nl
Dhr. M. Frijns ec, bec Frm m.frijns@coornhert.nl
Dhr. F. Gaarthuis ec Gaf f.gaarthuis@coornhert.nl
Mw. E. van Galen wi Gae e.vangalen@coornhert.nl
Mw. drs. I. Galjaard-Middel bec Gai i.galjaard-middel@coornhert.nl
Mw. M. Geisink en Gem m.geisink@coornhert.nl
Dhr. D. Gods wi Gos d.gods@coornhert.nl
Mw. G. Goksen ec Gog g.goksen@coornhert.nl
Mw. drs. P. Goossens du Gop p.goossens@coornhert.nl
Mw. drs. J. Göttgens ak Goj j.gottgens@coornhert.nl
Mw. A. van Grinsven, MA ne Gra a.vangrinsvenma@coornhert.nl
Mw. drs. B. Grootscholten du Grj j.grootscholten@coornhert.nl
Dhr. A. Gutker de Geus mw, lo Gua a.gutkerdegeus@coornhert.nl
Mw. drs. B. Haeck ne Hai i.haeck@coornhert.nl
Mw. drs. E. Hardorff gs, ma Hae e.hardorff@coornhert.nl
Dhr. N. Hinloopen lo Hin n.hinloopen@coornhert.nl
Mw. D. Hoedeman sk Hoe d.hoedeman@coornhert.nl
Mw. A. Hoedjes bi Hoa a.hoedjes@coornhert.nl
Dhr. R. van den Hoek, MEd gs, ma Hor r.vandenhoekmed@coornhert.nl
Dhr. T. Hoogmoed lo Hot t.hoogmoed@coornhert.nl
Mw. M. Horstman, MEd gs, ma Hom r.horstmanmed@coornhert.nl
Dhr. D. Horvath ec, bec Hod d.horvath@coornhert.nl
Dhr. K. Huijer en Huk k.huijer@coornhert.nl
Dhr. drs. W.J. de Jager du Jaw w.dejager@coornhert.nl
Mw. C. Jansen te, rv Jak k.jansen@coornhert.nl
Mw. drs. H. Jansen ckv, thd Jah h.jansen@coornhert.nl
Dhr. J. Jansen wi, sk Jaj j.jansen@coornhert.nl
Mw. J. Jansen ne Jal j.jansen2@coornhert.nl
Dhr. drs. J.J.C. Jansen Hendriks, MSc sk Jhj j.jansenhendriks@coornhert.nl
Mw. B. Jharap wi Jhb b.jharap@coornhert.nl
Dhr. B. Joling gs, ma Job b.joling@coornhert.nl
Mw. drs. E. de Joode ak Joe e.dejoode@coornhert.nl
Dhr. A. Kant lo Kaa a.kant@coornhert.nl
Dhr. F. Khan wi Khf f.khan@coornhert.nl
Dhr. E. Klesser, MEd na Kle e.klessermed@coornhert.nl
Mw. S. Klesser lo Kls s.klesser@coornhert.nl
Dhr. drs. G. Kok ak Kog g.kok@coornhert.nl
Mw. M. van der Kroft wi Krm m.vanderkroft@coornhert.nl
Mw. A. Kuhlmann fa Kua a.kuhlmann@coornhert.nl
Mw. ing. M. van der Kuijl ec Kum m.vanderkuijl@coornhert.nl
Mw. drs. E. van Leersum bi Lee e.vanleersum@coornhert.nl
Dhr. S. Leppink gs Les s.leppink@coornhert.nl
Dhr. drs. L. van Liempt ec Lil l.vanliempt@coornhert.nl
Mw. A. van der Linden fa Lia a.vanderlinden@coornhert.nl
Dhr. R. Luijben ec Lur r.luijben@coornhert.nl
Dhr. N. Maarseveen ak Maa n.maarseveen@coornhert.nl
Mw. F. van Maren, MEd fa Mar f.vanmaren@coornhert.nl
Mw. drs. M. Markwat bi Maw m.markwat@coornhert.nl
Mw. D. Martin fa Man d.martin@coornhert.nl
Mw. M.D. van der Meij ec, bec, re Mey m.vandermeij@coornhert.nl
Dhr. W. Mensé wi Mew w.mense@coornhert.nl
Mw. S. Mulders thd Mus s.mulders2@coornhert.nl
Dhr. A. Nicolas te, rv, ckv Nia a.nicolas@coornhert.nl
Dhr. drs. R. de Nijs la, gr Nir r.denijs@coornhert.nl
Dhr. J. Nota thd Noj j.nota@coornhert.nl
Mw. G. van Oostrum en Oos g.vanoostrum@coornhert.nl
Dhr. N. van der Plas wi Pla d.vanderplas@coornhert.nl
Dhr. H. van Platerink sk Plh h.vanplaterink@coornhert.nl
Mw. D. Ploeger du Pld d.ploeger@coornhert.nl
Dhr. drs. M. Postema gs, ma Pom m.postema@coornhert.nl
Dhr. L. Postma thd Pol l.postma@coornhert.nl
Dhr. J. Rademaker mu Raj j.rademaker@coornhert.nl
Mw. K. Robijns gs, ma Roe e.robijns@coornhert.nl
Dhr. T. van der Roest ec Rot t.vanderroest@coornhert.nl
Mw. M. Rooijers, MA fa Rom m.rooijersma@coornhert.nl
Mw. S. Rooselaar ne Ros s.rooselaar@coornhert.nl
Mw. drs. C. Roozen-te Voortwis la, kcv Roc c.roozen-tevoortwis@coornhert.nl
Dhr. drs. P. Saba ne Sap p.saba@coornhert.nl
Mw. Y. Scharrenborg, MEd en Scy y.scharrenborg@coornhert.nl
Mw. J. Scheepe ne Scp j.scheepe@coornhert.nl
Mw. N. Schouten mu Scn n.schouten@coornhert.nl
Mw. S. Siddré thd Sis s.siddre@coornhert.nl
Dhr. A. Slobbe na Slt t.slobbe@coornhert.nl
Dhr. ir. S. Smit wi Sms s.smit@coornhert.nl
Dhr. P. Spee, M SEN thd Spp p.spee@coornhert.nl
Mw. Y. Stegehuis du Sty y.stegehuis@coornhert.nl
Dhr. R. Stet lo Str r.stet@coornhert.nl
Mw. E. Strating en Ste e.strating@coornhert.nl
Mw. N. Swinkels wi Swn n.swinkels@coornhert.nl
Dhr. P. Terpstra wi Tepa p.terpstra@coornhert.nl
Mw. ir. M. Tourné wi Tom m.tourne@coornhert.nl
Mw. F. Touw ne Tof f.touw@coornhert.nl
Dhr. B. Trompert ak Trb b.trompert@coornhert.nl
Dhr. D. Visser na Vid d.visser@coornhert.nl
Dhr. drs. R. Visser en Vir r.visser@coornhert.nl
Dhr. P. Wildenburg mu Wip p.wildenburg@coornhert.nl
Dhr. H. Zaadnoordijk du Zah h.zaadnoordijk@coornhert.nl
Dhr. H. van ’t Zand na Zan h.van’tzand@coornhert.nl
Mw. F. van der Zwaal wi Zwf f.vanderzwaal@coornhert.nl