Nieuws

2022-02-10 |

Cambridge Advanced examen

Vol trots zijn we over de prestaties van onze leerlingen uit de 6vwo klassen die meegedaan hebben aan het Cambridge Advanced examen op 1 december 2021.

Hierbij een korte uitleg. De Cambridge English methode wordt vanaf klas 1 gevolgd. In de 5e klas volgt dan in april het examen georganiseerd door de British Council.  De leerlingen kunnen slagen op B2 – C2 niveau. C1 niveau geeft toegang tot alle studies in het Engels in heel Europa zonder toelating examen voor het Engels. C2 niveau is het hoogst haalbare en staat voor “native speaker level”.

Het examen van onze 6e klas leerlingen had plaats moeten vinden in april 2021. Gelet op de lockdown(en), het feit dat in 6vwo niet langer gewerkt wordt volgens de Cambridge English methode zijn de prestaties van onze leerlingen des te groter. Bijna 90% heeft het niveau C1/C2 bereikt!

Van harte gefeliciteerd aan alle kandidaten. Jullie hebben ons bijzonder blij en trots gemaakt.

 

Y. Scharrenborg, K. Allaway, R. Visser, A. Balzer